czwartek, 3 grudnia 2015

Do it with loveŻycie jest samo w sobie dosyć nudne. Codzień budzimy się i zasypamy, wychodzimy z domu, wracamy, rodzimy się i umieramy. Urozmaica nasze monotonne dni, dodaje nam pewności siebie, powoduje u nas, że poczucie własnej wartości wzrasta. Co to? Pasja.


Czasem budzimy się, by zrobić jedno wielkie nic, są też pobudki pełne motywacji i chęci do działania. Nigdy nie wyeliminujemy pierwszego typu poranków, każdy ma złe dni, lecz możemy zwiększyć liczbę dni typu drugiego. To proste- będziemy wstawać z chęcią zrobienia czegoś pożytecznego, jeśli znajdziemy pożyteczną czynność, która uczyni nas szczęśliwymi.
Szczęśliwymi. To ważne. Róbmy coś z potrzeby serca, zainteresowania, chęci rozwoju, a nie dlatego, że jest to "cool"czy zdobędziemy dzięki temu popularność. Tak jak blogerka nie zakłada bloga ze względów materialnych, bo chce mieć współpracę i być sławna, tak my nie róbmy czegoś dla "swagu".

Lepiej jest znaleźć jedną, dwie dyscypliny i być w nich mistrzem, niż wkładać ręce w dziesiątki spraw i w każdej być przeciętnym. Znajdz swoją pasję i rozwijaj ją wyższego poziomu, nigdy nie przestawaj, sięgaj chmur a gdy już to zdziałasz- sięgaj ponad chmury. Nie da się opanować czegoś w 100%, zawsze można wycisnąć z siebie więcej, zawsze można wspiąć się wyżej. Zawsze można spaść, ale wtedy trzeba się podnieść. Jeśli się cofasz, ty tylko po to, aby wziąć rozbieg. Jeśli pasja jest prawdziwa, nie pozwolisz sobie spać na dno, podniesiesz się zanim zdązy zjeść cię porażka. Ludzie z pasją nie przegrywają, ty też nie. Nie warto.

Na koniec 4 słowa.
PISANIE ROLKI FOTOGRAFIA RĘCZNA

A jakie są twoje pasje? :)
Dzięuję za wszystkie komentarze i obserwacje :) Mam nadzieję, że dzisiejszy post również zdobędzie dużo komentarzy, uwielbiam je czytać!  <3
Do zobaczenia następnym razem,
Roksana

11 komentarzy:

 1. Ciekawy post:)
  Zapraszam do mnie;)


  http://diarygirla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Great post! Do you want to support each others blog by following each other? Please let me know so I can follow you right back:)

  xoxo
  www.theclosetelf.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zdjęcia :)
  izablog4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Też czytałam niezgodną :)
  Obserwujemy ? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Tobą - musimy rozwijać nasze pasje i zainteresowania :)
  http://paulan-official-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze piszesz! Super zdjecia! <3 xxx

  Zapraszam do mnie <3 -----------> veronicas-veronicass.blogspot.no

  OdpowiedzUsuń
 7. to się nazywa niestety monotonia ;) może obserwacja? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za odwiedziny na moim blogu :) Również obserwuję :))
  The balance of my life

  OdpowiedzUsuń
 9. Moje pasje to zdecydowanie pisanie i rower

  http://magdawiglusz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny post. Co powiesz na wspólną obserwację:
  http://domkaa-g.blogspot.com
  Daj znać u mnie, pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń