poniedziałek, 11 lipca 2016

Witajcie, Wakacje! Wrocław i Open'er

No, no! Czas wyłączyć wszystkie budziki, głęboko schować swetry, zeszyty wysłać na urlop do szuflady, a podręczniki zamienić na fantastykę i młodzieżówki. Witajcie, wakacje
! Czy tylko ja lubię wyznać sobie cele? Chcę przeczytać po raz kolejny małego księcia, ale na świeżym powietrzu. Huśtawka na placu zabaw wydaje się dobrym rozwiązaniem. Chcę dać się ponieść małemu szaleństwu, spontaniczności i z przyjaciółmi przeżyć przygodę nie do zapomnienia. Chcę pozwiedzać. Chcę znowu zobaczyć panoramę ukochanego Gdańska. Chcę nauczyć się skakać na rolkach i, oczywiście, mam plany z blogiem.
Pragnę stworzyć stronę na Facebooku, aby umożliwić dostęp do siebie osobom również z tego portalu, pokazać się gdzie indziej a Was móc informować o nowych postach i pokazywać zdjęcia, które nie dostaną swoich pięciu minut na blogu. No i mój problem od dłuższego czasu, wygląd bloga. Nie wiem czy uda mi się samej coś wykombinować, ale dam z siebie wszystko, obiecuje!
A co jest podstawą bloga? Posty oczywiście! To zagadnienie przykryje peleryną tajemnicy, ale wierzcie mi na słowo-coś się szykuje!
 W skrocie-nie chce zmarnować tych wakacji. Chcę każdy dzień wykorzystać w 100%. Obserwować zachód z uśmiechem. Bo w końcu to od nas zależy, jak ocenimy te 2 miesiące pod koniec sierpnia.

 Już na początku wakacji przeżyłam coś wspaniałego, wzięłam udział w świetnym festiwalu- Open'er Festival! W końcu miałam okazję usłyszeć "Otherside" na żywo, wyskakać się za cały rok szkolny i wykrzyczeć słowa piosenek ze wspomnieniem milczenia w szkolnej ławce. Moja odległość od sceny była porównywalna z odległością ostatniej ławki do tablicy (trochę więcej niż dystans pokonywany na każdej matematyce, przedostatnia ławka pozdrawia). Los chciał, że w Wielki Dzień Peppersów biało-czerwoni grali ważny mecz i grupa muzyczna dopingując na scenie wywarła na mnie duży podziw. "Polskaa, bjiało czelłoni!" No tak, polski język- trudny język, ale okrzyk uroczy i na pewno dla muzyków plus od Polaków.
 Dzień później ostatnia para spodni dorzucona do walizki i rodzinka pakuje się do białego audi- jedziemy do Wrocławia! Kocham, po prostu k o c h a m zwiedzać miasta. A Wrocław w moim odczuciu to drugi Gdańsk. Poniemieckie miasteczko (nie takie malutkie miasteczko, bo 293 km2) z piękną zabudową, ciekawą okolicą i bardzo dobrą restauracją grecką.
 Wniosek? Nie jesteście skazani na siedzenie w domu. Wyjdź na spacer, kup loda i usiądź na placu zabaw i poobserwuj dzieci. Tak, ja lubię to robić. Może jestem dziwna, ale normalni ludzie są nijacy. Rób na co masz ochotę, bo po to ktoś mądry wymyślił wakacje, aby się rozerwać a nie chować jak mysz pod miotłą. Wspaniałych wakacji, kochani!

9 komentarzy:

 1. Zazdroszczę początkowego zwiedzania, miłych wakacji! :)
  Zapraszam http://werablogerkaa.blogspot.com/2016/07/jak-to-sie-zaczeo-kodka-miosci-100.html#more

  OdpowiedzUsuń
 2. Wakacje, wakacje, wakacje- i już za nie całe dwa miesiące zacznie się szkoła (czyt. więzienie), ale przecież jeszcze dwa miesiące, co zrobić? Wykorzystać ten czas jak najlepiej. Mały książę, huśtawka, skakanie na rolkach= super pomysły, które trze zrobić. Więc cele wyznaczone? To tylko trzeba wyłączyć laptop i zrobić coś niesamowitego, bo wakacje uciekają! I bardzo zazdroszczę tego wyjazdu do Wrocławia. Piękne widoki i zdjęcia. Życzę miłych wakcji!
  Buziaki x

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę miłych wakacji! :) Super zdjęcia!

  http://victim-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post i piękne zdjęcia! Zazdroszczę, że mogłaś odwiedzić takie ładne miasto jak Wrocław! Co do Open'era, to muszę się za rok tam pojawić :D
  http://tutajswiatsiekreci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w spełnianiu postanowień ;*
  Bardzo się cieszę, że podobał Ci się Wrocław, bo właśnie tam mieszkam :)
  http://written-by-loony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wakacje to najlepszy czas na aktywny wypoczynek :)

  Kochana jeśli możesz, kliknij w linki w najnowszym poście, dzięki ;*
  rzetelne-recenzje.blogspot.com/2016/07/nowosci-ze-sklepow-shein-romwe-i.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Jej polany fajne i mega przeżycie być na openerze :)
  meegstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja także chce wykorzystać wakacje w 100%! Wrocław to piękne miasto:)

  wercziandweeerczi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Super zdjęcia :)

  Klikniesz w link na dole pod zdjęciami ? Odwdzięczam się :).
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/07/lovely-white-blouse.html

  OdpowiedzUsuń